Nuostabi vieta žmonėms, vertinantiems ramybę tylą. Jaukūs kambariai, čia pat pilnai įrengta virtuvė. Mums nieko netrūko. Malonūs ir paslaugūs šeimininkai, visuomet pasirengę padėti. Puiki vieta maloniai praleisti atostogas. Būtinai ten dar atvyksime.

Katarzyna Sviridenko, Lenkija

Poilsio namuose „Andante“ yra labai jauku, ramu ir tvarkinga. Visoje „Andante“ poilsio namų aplinkoje jaučiamas dėmesys šių namų gyventojams. Poilsio namų jaukumą ir rimtį dar pabrėžia aplinkui tvyranti gražios gamtos ramybė ir nuostabaus pušyno išgryninto oro gaivumas. Puikiai pailsėjome. Ačiū šių namų šeimininkams už rūpinimąsi savo svečių nuostabiu poilsiu.

 

Milda ir Antanas, Kaunas

Daugelį metų atvažiuojame į poilsio ir svečių namus „Andante“ pasimėgauti ramiu poilsiu. Mus žavi poilsio namų vieta – keli namai įsikūrę labai ramioje vietovėje ir tuo pačiu – 5 kelio min. nuo miesto centro. Kadangi mes keliaujame su vaikais, mums svarbu, kad svečių namų teritorija aptverta, o jos viduje yra sūpynės ir pavėsinė, kurioje galima pailsėti. Vidinio kiemo kampelyje yra gražus židinys, prie kurio labai jauku pabūti vakarais, išsikepti šašlyką arba tiesiog  pasėdėti prie ugnies. Svečių patogumui – biliardas, stalo tenisas, dviračiai, pirtis. Siūlome visiems šį nuostabų poilsio kompleksą ir artimiausiu metu tikimės Jus vėl aplankyti.

 

Jekaterina ir Andrejus, Kaliningradas

Nuostabūs nameliai, apsupti žaluma ir mišku. Erdvūs kambariai su virtuvėmis ir visa reikalinga buitin technika. Šaldytuvas, viryklė, indaplovė, skalbimo mašina, indai, keptuvės, virduliai. Aukšto lygio švara. Aplink namelius, – erdvūs  žalieji plotai, pavėsinės sūpynės, židinys, nedidelė futbolo aikštelė ir krepšinio lenta. Televizija su įvairiais kanalais, nemokamas bevielis internetas Wi-Fi.
Labai malonūs ir dėmesingi šeimininkai, visada pasirengę išklausyti ir padėti. Čia pat galima išsinuomoti dviračius.
Iki artimiausio miško eiti pėsčiomis 2 min. Iki ežero su geltono smėlio paplūdimiu – 10 min. pėsčiomis. Šalia namo pravingiuoja dviračių takas, nutiestas per mišką ir palei Nemuną. Mini-prekybos centras – 10 min. pėsčiomis. Keli stambūs PC – apie 15-20 min. kelio dviračiu.
Iki lynų tako su įvairaus sudėtingumo maršrutais – 10 min. kelio dviračiu. Boulingas, vandens parkas su kalneliais, voniomis ir SPA, muzikiniai fontanai, dviračių takai ir t. t…
Gausus pasirinkimas restoranų ir kavinių, skirtų įvairiausiam skoniui, –  ir šeimoms su vaikais, ir išrankiems gurmanams.

Guy Altman, Izraelis