Mūsų poilsio ir svečių namai veikia nuo 2004 m., tuo metu žinomi kaip „Pas Zbignevą“. Įsitikinę, kad jų gyventojams galime užtikrinti taip trokštamą ramybę, 2008 m. pavadinome šiuos namus „Andante“ vardu, kurio prasmę supras visi svečiai. Nesvarbu, iš kurio žemyno atvyksta, kokia tautybė, kuria kalba bendrauja – apsilankiusiems pas mus „Andante“ reiškia ramų poilsį M. K. Čiurlionio mieste Druskininkuose.

Poilsio ir svečių namai „Andante” – ramiam Jūsų poilsiui

Druskininkų poilsiautojus ir miesto svečius, mėgstančius ramų, jaukų poilsį, kviečiame apsigyventi poilsio ir svečių namuose „Andante“. Šie poilsio ir svečių namai įkurti labai ramios ir gražios Druskininkų gamtos prieglobstyje, netoli Nemuno ir miško.

„Andante“ svečių namų gyventojų poilsio nedrums joks triukšmas, nes jo tiesiog nėra. Poilsio namuose kiekvienas saugo čia atrastą ramybę, o šalia namų atsiveria vaizdingi laukų ir miškų toliai – kiekvieno pasauliui suprantamas grožis.

Iš poilsio ir svečių namų „Andante“ patogu susisiekti su Druskininkų centru ir kitomis lankytinomis Druskininkų miesto ir jo apylinkių vietomis – įvairiomis gydyklomis, mineralinio vandens šaltiniais, Vandens parku.

Į jaukius ir patogius „Andante“ poilsio namus dažnai sugrįžta pailsėti nuolatiniai mūsų svečiai ne tik iš netolimojo užsienio – Lenkijos, Vokietijos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir pan. Poilsio namus „Andante“ pamėgo ir Izraelio, Pietų Korėjos, JAV poilsiautojai.

Ilgalaikiai, daugelį metų sugrįžtantys tie patys klientai yra aukščiausias „Andante“ poilsio kokybės įvertinimas.